latests
Son Dakika

BBP'nin Bayırbucak'a yardım kampanyası devam ediyor

BBP'nin, Suriye'deki Bayırbucak Türkmenleri için düzenlediği yardım kampanyaları İzmir, Manisa ve Afyonkarahisar'dan bölgeye gönderilen birer TIR'lık malzemelerle devam ediyor. İzmir Alperen Ocakları’yla beraber topladıkları yardımları bölgeye sevk ettiklerini belirten BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, özellikle çocuk ve yetişkin giyim malzemelerinin yanısıra konserve kuru gıdalardan kömür sobalarına kadar birçok malzeme ulaştırdıklarını söyledi.İZMİRLİLERİ DUYARLI OLMAYA ÇAĞIRDISöz konusu yardımların Yayladağı’ndaki dernek merkezine sevk edilmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirten İl Başkanı Öksüz, "Rusya’nın desteklediği Esed rejimine karşı var olma mücadelesi veren kardeşlerimize, karınca kararınca topladığımız yardımları ilettik.izmir,erdem öksüz,izmir alperen,alperen,esed,öksüz,kardeşlerimize,bbp'nin,izmirli,manisa,bbp izmir,bbp

BBP'nin, Suriye'deki Bayırbucak Türkmenleri için düzenlediği yardım kampanyaları İzmir, Manisa ve Afyonkarahisar'dan bölgeye gönderilen birer TIR'lık malzemelerle devam ediyor. İzmir Alperen Ocakları’yla beraber topladıkları yardımları bölgeye sevk ettiklerini belirten BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, özellikle çocuk ve yetişkin giyim malzemelerinin yanısıra konserve kuru gıdalardan kömür sobalarına kadar birçok malzeme ulaştırdıklarını söyledi.

İZMİRLİLERİ DUYARLI OLMAYA ÇAĞIRDI

Söz konusu yardımların Yayladağı’ndaki dernek merkezine sevk edilmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirten İl Başkanı Öksüz, "Rusya’nın desteklediği Esed rejimine karşı var olma mücadelesi veren kardeşlerimize, karınca kararınca topladığımız yardımları ilettik. Yardımların devamı için İzmirli hemşehrilerimizin duyarlı davranmasını istiyoruz. Öncelik sırasına göre kardeşlerimizin ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Partimiz ve Alperen Ocaklarımız, İzmir’den ilk TIR'ı göndermeyi başardı. İzmirli hemşehrilerimizin desteğiyle inşallah devamını getirmek istiyoruz." diye konuştu.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ