latests
Son Dakika

İstanbul Büyükşehir Belediyesi: Yağmur bekliyoruz!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi: Yağmur bekliyoruz!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kentte akşam saatlerinde yağmur beklendiğini açıkladı. Belediye, kar ve yağmur yağışlarının barajlardaki suyu yüzde 15 civarında artırmasını bekliyor.Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerini hatırlatan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kenti etkisi altına alan kar yağışının akşam saatlerinde şehri terk edeceği bilgisini verdi.istanbul büyükşehir belediyesi,istanbul,istanbul büyükşehir

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kentte akşam saatlerinde yağmur beklendiğini açıkladı. Belediye, kar ve yağmur yağışlarının barajlardaki suyu yüzde 15 civarında artırmasını bekliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerini hatırlatan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kenti etkisi altına alan kar yağışının akşam saatlerinde şehri terk edeceği bilgisini verdi. Akşam saatlerinden sonra aralıklı yağmur geçişleri olacağının tahmin edildiğini belirtti. Pazar sabahına kadar ise don ve buzlanma beklendiğini açıkladı.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ