latests
Son Dakika

Erzin'de yağmur ve atık su kanalları temizlendi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), Erzin ilçesinde çalışmalarına hız verdi. İlçe genelinde başlatılan çalışmalarla yağmur ve atık su kanalları temizlendi.Erzin’de yağmurlarla birlikte oluşacak göllenme ve su baskınlara karşı önlemlerini arttıran HATSU, hatlarda oluşan tıkanıklıkları tespit ederek çalışma başlattı.erzin,hatsu,hatay

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), Erzin ilçesinde çalışmalarına hız verdi. İlçe genelinde başlatılan çalışmalarla yağmur ve atık su kanalları temizlendi.

Erzin’de yağmurlarla birlikte oluşacak göllenme ve su baskınlara karşı önlemlerini arttıran HATSU, hatlarda oluşan tıkanıklıkları tespit ederek çalışma başlattı. Tıkanan yağmur suyu ve kanalizasyon bacalarının temizlendiğini belirten yetkililer, yağışlarda çöp atıkları, taş, kum, toprak ve bazı yabancı cisimlerin boruları tıkayarak bacaların taşmasına sebep olduğunu bildirdi. Bunların önüne geçmek için köprü bacaları ve yağmur suyu kanallarının devamlı temiz tutulmasının önemine vurgu yapan HATSU yetkilileri, vatandaşların yağışlarda tıkanan bölgeleri Alo 185 hattına bildirmesini istedi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ