latests
Son Dakika

Hakkari Belediyesi karla mücadeleye başladı

Hakkari’de üç gün boyunca devam eden kar yağışının ardından belediye ekipleri, çarşı merkezinde kar temizleme çalışmalarına başladı. Ekipler, yağışın etkili olduğu üç gün boyunca trafiğin aksamaması için ana arterler ve mahalle yollarını açık tutmaya çalışırken dün karla mücadele için kriz masası kuran belediye, yağışın sona ermesinin ardından bu sabah şehir genelinde temizleme çalışması yaptıbÇarşı merkezinde üç kamyon, iki greyder ve iki kepçeyle başlatılan temizlik çalışmalarına, İl Özel İdaresi bir greyder ve üç kamyonla destek verirken belediyenin temizlik işçileri de kaldırımlardaki karları temizledi. Zabıta aracından ise esnaflara ve işyeri sahiplerine yapılan anonsta, çatılarda biriken kar yığınlarının temizlenmesi istendi.hakkari,nazmi çuşkon

Hakkari’de üç gün boyunca devam eden kar yağışının ardından belediye ekipleri, çarşı merkezinde kar temizleme çalışmalarına başladı. Ekipler, yağışın etkili olduğu üç gün boyunca trafiğin aksamaması için ana arterler ve mahalle yollarını açık tutmaya çalışırken dün karla mücadele için kriz masası kuran belediye, yağışın sona ermesinin ardından bu sabah şehir genelinde temizleme çalışması yaptıb

Çarşı merkezinde üç kamyon, iki greyder ve iki kepçeyle başlatılan temizlik çalışmalarına, İl Özel İdaresi bir greyder ve üç kamyonla destek verirken belediyenin temizlik işçileri de kaldırımlardaki karları temizledi. Zabıta aracından ise esnaflara ve işyeri sahiplerine yapılan anonsta, çatılarda biriken kar yığınlarının temizlenmesi istendi. Çarşı merkezindeki çalışmalar sırasında yol, tek yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Ara sokaklarda toplanan kar kütleleri, kepçeler e kamyonlara yüklenerek şehirdışına götürüldü.

Çalışmaları Hakkari Belediye Eş Başkan Vekili Nazmi Çuşkon, başkan yardımcıları ve ilgili birim amirleri denetledi. Çuşkon, İl Özel İdaresi'ne çalışmalara verdikleri desteklerden ötürü teşekkür etti.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ