latests
Son Dakika

Saldırıda yaralanan 3 polis, Ankara GATA’da tedavi görüyor

Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz, bölücü terör örgütü PKK mensuplarınca yapılan saldırılarda yaralanan polis memurlarını Ankara’da tedavi görmekte oldukları Ankara GATA’da ziyaret etti. Yaralı Polis Memurları Ömer Kula, Berhan Sarıyar ve Hilmi Köse’yi odalarında ziyaret ederek durumlarına ilişkin doktorlarından bilgi alan Emniyet Genel Müdürü Lekesiz, yaralı polis memurlarına ve ailelerine ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.emniyet genel müdürü lekesiz yaralı polisleri gata’da ziyaret etti,ankara,hilmi,muammer alper,lekesiz,pkk,celalettin lekesiz,gata,yaralı,ömer

Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz, bölücü terör örgütü PKK mensuplarınca yapılan saldırılarda yaralanan polis memurlarını Ankara’da tedavi görmekte oldukları Ankara GATA’da ziyaret etti.

Yaralı Polis Memurları Ömer Kula, Berhan Sarıyar ve Hilmi Köse’yi odalarında ziyaret ederek durumlarına ilişkin doktorlarından bilgi alan Emniyet Genel Müdürü Lekesiz, yaralı polis memurlarına ve ailelerine ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu. hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyarete, GATA Kurmay Başkanı Piyade Kurmay Albay Muammer Alper ve daire başkanları eşlik etti.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ