latests
Son Dakika

Soğuk havada kuşların ekmek kavgası

Kayseri’de yem derdine düşen kuşların imdadına vatandaşlar yetişti. Kuşlar, kar üstüne bırakılan ekmek parçalarını yemek için birbiriyle yarıştı. Kayseri’de geçtiğimiz Çarşamba günü başlayan kar yağışı yerini soğuk havaya bıraktı.gündüz,melikgazi

Kayseri’de yem derdine düşen kuşların imdadına vatandaşlar yetişti. Kuşlar, kar üstüne bırakılan ekmek parçalarını yemek için birbiriyle yarıştı.

Kayseri’de geçtiğimiz Çarşamba günü başlayan kar yağışı yerini soğuk havaya bıraktı. Kentte dün gece termometreler eksi 20 dereceyi görürken mevsimin en soğuk gecesi yaşandı. Gündüz ise sıcaklık eksi 15 derece olarak ölçüldü. Elverişsiz hava şartlarından insanlar kadar diğer canlılar da etkilendi. Özellikle serçeler, güvercinler ve kargalar günün erken saatlerinden itibaren yem derdine düştü. Melikgazi ilçesi Tacettin Veli Bulvarı yan tarafında bulunan boş araziye vatandaşların bıraktığı ekmek parçaları kuşların imdadına yetişti. Kuşlar, adeta birbiriyle yarıştı. Hayvanların özellikle kış mevsiminde yiyecek bulmakta zorlandığını belirten çevre sakinleri, her sene bu bölgeye bayat ekmek parçaları bıraktıklarını ve kuşların burayı mesken edindiğini söylediler.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ