latests
Son Dakika

İç Anadolu, Doğu’dan daha soğuk bir gece yaşadı

İç Anadolu, Doğu’dan daha soğuk bir gece yaşadı

İç Anadolu Bölgesi’nde bazı şehirlerde sıcaklık gece yarısından sonra eksi 17 dereceye kadar düştü. Aynı saatlerde termometreler Erzurum’da eksi 12, Kars’ta ise eksi 11’i gösterdi.İç Anadolu’da önceki gün etkili olan kar yağışı, yerini soğuk ve dondurucu bir havaya bıraktı.iç anadolu,yozgat,niğde,balıkesir,kayseri,çorum

İç Anadolu Bölgesi’nde bazı şehirlerde sıcaklık gece yarısından sonra eksi 17 dereceye kadar düştü. Aynı saatlerde termometreler Erzurum’da eksi 12, Kars’ta ise eksi 11’i gösterdi.

İç Anadolu’da önceki gün etkili olan kar yağışı, yerini soğuk ve dondurucu bir havaya bıraktı. Bölgede son yılların en soğuk gecelerinden biri yaşanıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre; saat 02.00 sıralarında Kayseri eksi 17, Niğde eksi 16, Yozgat eksi 15 ve Çorum eksi 14 dereceyi gördü. Dondurucu soğuklar gece saatlerinde dışarı çıkmak zorunda kalanlara zor anlar yaşattı.

İÇ ANADOLU DONUYOR

Soğuk havanın etkili olduğu şehirlerin tamamında hava açık. İç Anadolu, soğuk havasıyla meşhur Doğu Anadolu'yu solladı. Bölgede sıcaklığın eksi 17 dereceye düştüğü saatlerde termometreler Erzurum’da eksi 12, Kars’ta ise eksi 11 dereceyi gösterdi.

TÜRKİYE’NİN EN SOĞUK ŞEHRİ

Meteoroloji’nin ölçümlerine göre bu gecenin en soğuk şehri Balıkesir oldu. Şehirde sıcaklık gece saat 01.30’da eksi 18 derece olarak ölçüldü.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ