latests
Son Dakika

Dünya kalite ödülü Alfemo’nun

Türkiye mobilya sektörünün lider markalarından Alfemo, 2015 dünya kalite ödülünü aldı. Tokyo’da düzenlenen törende ödülü, Alfemo Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral aldı. Her yıl çeşitli ülkelerden, inovasyona yönelik başarıları ilke edinen kurum ve kuruluşların davet edildiği Uluslararası Dünya Kalite Zirvesi’nin dördüncüsü, bu yıl 15-18 Aralık arasında Tokyo’da yapıldı.alfemo,burhan,süleyman zoral,türkiye,uluslararası,tokyo,summit,süleyman,başbakanlık,avrupa,birliği

Türkiye mobilya sektörünün lider markalarından Alfemo, 2015 dünya kalite ödülünü aldı. Tokyo’da düzenlenen törende ödülü, Alfemo Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral aldı.

Her yıl çeşitli ülkelerden, inovasyona yönelik başarıları ilke edinen kurum ve kuruluşların davet edildiği Uluslararası Dünya Kalite Zirvesi’nin dördüncüsü, bu yıl 15-18 Aralık arasında Tokyo’da yapıldı. Lobin World ile DMW Uluslararası Diplomatlar Birliği (DMW)’nin Tokyo Radisson Hotel Narita’da düzenlediği 4. International World Quality Summit kapsamında, çeşitli ülkelerden birçok uluslararası firmanın temsilcisi, akademisyen ve iş uzmanı biraraya geldi. Zirveye katılan devlet ve özel sektör temsilcileri, akademisyenler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokrasinin önde gelen isimleri, imalat ve hizmet sektörünün geleceğine yönelik önemli mesajlar verdi. "2015 World Quality Award" ödül töreni ile sona eren zirvede Alfemo, Dünya Kalite Ödülü ile onurlandırılan global markalardan biri oldu. Ödülü, Alfemo adına Başbakanlık Fahri Danışmanı Burhan Kuzu’dan alan Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, yaptığı konuşmada, “Dünya markası olmak için çıktığımız yolda aldığımız ödüller, bizim için daima itici güç olmuştur. Dünyanın ilk devlet destekli markalaşma programı olan Turquality’den de aldığımız güçle hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlemenin gururunu yaşıyoruz.” dedi. Alfemo, 2013 yılında da Avrupa Kalite Ödülü almıştı.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ