latests
Son Dakika

Palandöken: Yeni yılda esnafın kepenkleri açık kalsın

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 2016 yılının esnaf ve sanatkarların sorunlarının giderildiği, işsizliğin azaldığı, yatırımların çoğaldığı ve bol kazançlı bir yıl olmasını diledi.Bendevi Palandöken yazılı açıklamasında, “2016 yılında esnafın kepenklerinin huzur içinde açık kalması en büyük dileğimizdir. Doğu ve Güney Doğu esnafımızın yaralarının sarılması, sıkıntıların atlatılması için krediye ulaşımın kolaylaştırılması, başta kadın ve gençler olmak üzere girişimciliği teşvik edecek reformların yapıldığı, daha huzurlu ve sorunların giderildiği bir ülke temennisinde bulunuyorum.palandöken,türkiye,güney

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 2016 yılının esnaf ve sanatkarların sorunlarının giderildiği, işsizliğin azaldığı, yatırımların çoğaldığı ve bol kazançlı bir yıl olmasını diledi.

Bendevi Palandöken yazılı açıklamasında, “2016 yılında esnafın kepenklerinin huzur içinde açık kalması en büyük dileğimizdir. Doğu ve Güney Doğu esnafımızın yaralarının sarılması, sıkıntıların atlatılması için krediye ulaşımın kolaylaştırılması, başta kadın ve gençler olmak üzere girişimciliği teşvik edecek reformların yapıldığı, daha huzurlu ve sorunların giderildiği bir ülke temennisinde bulunuyorum. Yani bu yıl ülkemizin atılım yılı olsun istiyoruz.” dedi.

“ÜLKEMİZİN HUZUR VE İSTİKRARININ EN BÜYÜK DESTEKÇİSİYİZ”

Ülkede ve dünyada 2015 yılında acı, tatlı olaylar yaşandığını belirten Palandöken, şunları dile getirdi: “Şimdi ise yeni yıla esnaf için ayakta kalma mücadelesinin yanında tezgahların çalışması için ucuz elektrik kullanımı, stopaj yükünün kaldırılması, Bağ-Kur primlerinde destek, Perakende Yasası’nın ikincil düzenlemelerin çıkarılması gibi beklentiler içinde girmekteyiz. Her zaman olduğu gibi yeni yılda da esnaf ve sanatkarlar olarak ülkemizin huzur ve istikrarının en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. Refahın arttığı bir yıl olması arzusundayız. Çünkü 2016 yılını atılım yapılan bir yıl olarak hatırlamak istiyoruz.”

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ