latests
Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan 8 kanundaki değişikliği onayladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 8 kanundaki değişikliği onayladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gider Vergileri Kanunu, Gelir Vergisi Kanunu, Sanayi ve Sicil Kanunu, Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu, Katma Değer Vergisi Kanunu, Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanunu, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, Kurumlar Vergisi Kanunu’nda yapılan değişiklikleri onayladı. Bakanlar Kurulu’nun yürüttüğü kanunlardaki değişiklik Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.cumhurbaşkanı erdoğan,recep tayyip erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gider Vergileri Kanunu, Gelir Vergisi Kanunu, Sanayi ve Sicil Kanunu, Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu, Katma Değer Vergisi Kanunu, Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanunu, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, Kurumlar Vergisi Kanunu’nda yapılan değişiklikleri onayladı.

Bakanlar Kurulu’nun yürüttüğü kanunlardaki değişiklik Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ