latests
Son Dakika

Kahta AGD’den Mekke’nin Fethi programı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kahta Şubesi, Mekke’nin Fethi’nin 1385. yıl dönümü münasebetiyle bir program düzenledi.Kahta Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve Kahta eski Vaizi Fatih Yar’ın konuşmacı olarak katıldığı programa katılım yüksek oldu.kahta,kerim,fatih,necmettin erbakan,derneği,prof dr,anadolu gençlik derneği,anadolu gençlik,milli gençlik vakfı,anadolu,kılıç

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kahta Şubesi, Mekke’nin Fethi’nin 1385. yıl dönümü münasebetiyle bir program düzenledi.

Kahta Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve Kahta eski Vaizi Fatih Yar’ın konuşmacı olarak katıldığı programa katılım yüksek oldu.

Kuran-ı Kerim okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Abdullak Kılıç yaptı.

Konuşmasına katılımcılara teşekkür ederek başlayan Kılıç, merhum Milli Görüş Lideri Prof.Dr. Necmettin Erbakan tarafında hayata geçirilen ve MGV (Milli Gençlik Vakfı) tarafından sürdürülen Mekke’nin Fethi” kutlama programı geleneğinin AGD (Anadolu Gençlik Derneği) tarafından da sürdürdüklerini ifade etti.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ