latests
Son Dakika

Büyükçekmece'de kar küreme ve tuzlama çalışması

Büyükçekmece Belediyesi karla mücadele ekipleri ilçe genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor. Büyükçekmece Belediyesi’nce oluşturan “Kar Timleri” ilçe merkezine en uzak mahallelerde bile vatandaşların gece rahat ulaşım sağlayabilmeleri için tuzlama ve kar küreme çalışmalarına hız verdi. Ekipleri, geç saatlere kadar acil müdahaleye yönelik çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.büyükçekmece,büyükçekmece belediyesi

Büyükçekmece Belediyesi karla mücadele ekipleri ilçe genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor.

Büyükçekmece Belediyesi’nce oluşturan “Kar Timleri” ilçe merkezine en uzak mahallelerde bile vatandaşların gece rahat ulaşım sağlayabilmeleri için tuzlama ve kar küreme çalışmalarına hız verdi. Ekipleri, geç saatlere kadar acil müdahaleye yönelik çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

İlçenin ana giriş yolları, cadde, sokak ve bulvarlarında hizmet veren Büyükçekmece Belediyesi ekipleri aynı zamanda vatandaşların sağlık, ilaç, ekmek gibi acil ihtiyaçlarını da karşılamaya devam ediyor.

Büyükçekmece'de kar küreme ve tuzlama çalışması buyukcekmecede-kar-kureme-ve-tuzlama-calismasi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ