latests
Son Dakika

Atatürk Havalimanı’nda kar alarmı

Atatürk Havalimanı’nda uçakların iniş ve kalkışlarında sıkıntı yaşanmaması için hummalı bir çalışma yapılıyor. Pistler ve uçak park yerleri kar kürüme makineleriyle temizlenirken, aprona buzlanmayı önleyici solüsyonlar dökülüyor. İstanbul’da etkisini artıran yoğun kar yağışı özellikle hava ulaşımını etkiledi.atatük havalimanı,kar yağışı,kar kürüme,apron,kar,atatürk

Atatürk Havalimanı’nda uçakların iniş ve kalkışlarında sıkıntı yaşanmaması için hummalı bir çalışma yapılıyor. Pistler ve uçak park yerleri kar kürüme makineleriyle temizlenirken, aprona buzlanmayı önleyici solüsyonlar dökülüyor.

İstanbul’da etkisini artıran yoğun kar yağışı özellikle hava ulaşımını etkiledi. Havayolu şirketleri 250’nin üzerinde seferi iptal ederken, gerçekleştirilecek seferlerde sorun yaşanmaması için çalışma yapılıyor. Apronda uçakların arasında dolaşan kar kürüme makineleriyle temizleniyor. Kar sebebiyle bazı seferler gecikmeli yapılırken, apronda çalışanlar zorluk yaşıyor. Uçaklar kalkış öncesi buz önleyici sıvılarla yıkanıyor.

Atatürk Havalimanı’nda kar alarmı ataturk-havalimaninda-kar-alarmi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ