latests
Son Dakika

Şiddetli rüzgar deniz ulaşımını olumsuz etkiledi

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde şiddetli rüzgar, deniz ulaşımını olumsuz etkiledi.Marmara Bölgesi'yle birlikte Bandırma Körfezi'ni etkisi altına alan şiddetli rüzgar, İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) bazı hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.İDO'dan yapılan açıklamada, hava muhalefeti nedeniyle bugün saat 07.bandırma fırtına,ido seferleri iptal,bandırma,yenikapı,armutlu,ido,bostancı,istanbul,bursa,kadıköy

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde şiddetli rüzgar, deniz ulaşımını olumsuz etkiledi.

Marmara Bölgesi'yle birlikte Bandırma Körfezi'ni etkisi altına alan şiddetli rüzgar, İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) bazı hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

İDO'dan yapılan açıklamada, hava muhalefeti nedeniyle bugün saat 07.00 Yenikapı-Bandırma hızlı feribot, Bandırma-Yenikapı, Bostancı deniz otobüsü, saat 08.00 Bursa-Armutlu-Armutluk-Yenikapı-Kadıköy deniz otobüsü ile 18.30 Bandırma-Yenikapı hızlı feribot seferlerinin iptal edildiği bildirildi.

Bu arada, Bandırma Limanı'nda denizdeki şiddetli rüzgarın etkisiyle dalgalar oluşmaya başladı. Sahili döven dalgalar, zaman zaman mendireği aşarak yürüyüş yoluna da vurdu.

Şiddetli rüzgar deniz ulaşımını olumsuz etkiledi siddetli-ruzgar-deniz-ulasimini-olumsuz-etkiledi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ