latests
Son Dakika

2015’te en çok Aziz Yıldırım konuşuldu

2015’te en çok Aziz Yıldırım konuşuldu

Geride bıraktığımız 2015 yılında en çok gündeme gelen kulüp başkanları belirlendi. Interpress araştırmasında, yıl boyunca en çok haber olan kulüp başkanları sıralamasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım toplam 13 bin 556 haberle ilk sırada yer aldı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman 2015 yılında 9 bin 870 haber ile ikinci olurken, Eski Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu 9 bin 611 haberle üçüncü olduğu ortaya çıktı.aziz yıldırım,duygun yarsuvat,beşiktaş,ilhan cavcav’ın,bursaspor,eskişehirspor,kayserispor,trabzonspor kulübü,recep mamur’un,gençlerbirliği,ibrahim hacıosmanoğlu,dursun özbek,t konyaspor,mesut hoşcan,fikret orman,gültekin gencer,fenerbahçe,ahmet şen,recep bölükbaşı,antalyaspor

Geride bıraktığımız 2015 yılında en çok gündeme gelen kulüp başkanları belirlendi. Interpress araştırmasında, yıl boyunca en çok haber olan kulüp başkanları sıralamasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım toplam 13 bin 556 haberle ilk sırada yer aldı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman 2015 yılında 9 bin 870 haber ile ikinci olurken, Eski Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu 9 bin 611 haberle üçüncü olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl Olağanüstü kongre yaşanan Galatasaray’da eski başkanı Duygun Yarsuvat 4 bin 024 haberle spor sayfalarında yer alırken, yeni seçilen Dursun Özbek ise 7.643 haberle gündeme geldi.

Interpress’in ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergiyi kapsayan incelemesinde, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı 2015 yılı boyunca 6 bin 437 haberde yer alırken, Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer 5 bin 784 haber, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın da toplam 3 bin 125 haber ile spor sayfalarında yer aldığı saptandı. Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan 2 bin 802 haber, T. Konyaspor Başkanı Ahmet Şen ile Kayserispor Başkanı Recep Mamur’un da toplamda bini aşkın haber ile sık sık gündeme geldiği belirlendi.


Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ