latests
Son Dakika

Ekonomi Bakanı Elitaş’tan yeni yıl mesajı

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, yeni yıl nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada, “2015 yılını geride bırakırken, yeni yılda bütün vatandaşlarımızın barış ve huzur dolu günler geçirmesini yüce Mevla'dan temenni eder, yeni yılınızı en kalbi duygu ve dileklerimle tebrik ederim.” dedi. Bakan Elitaş, açıklamasında ülkenin, kısa zamanda önemli yatırımlarıyla büyük projelerini ve reformlarını hayata geçirdiğini belirterek, şu ifadelere yer verdi; “Tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.elitas

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, yeni yıl nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada, “2015 yılını geride bırakırken, yeni yılda bütün vatandaşlarımızın barış ve huzur dolu günler geçirmesini yüce Mevla'dan temenni eder, yeni yılınızı en kalbi duygu ve dileklerimle tebrik ederim.” dedi.

Bakan Elitaş, açıklamasında ülkenin, kısa zamanda önemli yatırımlarıyla büyük projelerini ve reformlarını hayata geçirdiğini belirterek, şu ifadelere yer verdi; “Tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Halkımızdan aldığımız büyük güç ve destekle bu başarıların daha da ileriye götürülmesi umudunu taşımaktayım. Dünyanın ilk 10 ekonomisinden biri haline gelmek için yatırımlara ve sanayileşmeye büyük önem veren ülkemiz, 2023 yılı için belirlenen hedeflere ulaşma yolunda var gücüyle çalışmaktadır. Son yıllarda dünya gündemini meşgul eden olumsuz bazı ekonomik ve siyasi gelişmelere rağmen, ülkemiz, son 13 yılın birikimleri sayesinde, uluslararası yatırımcılar için bir cazibe merkezi haline gelmiş ve sermayenin serbestçe dolaştığı bir ülke olmayı sürdürebilmiştir. Bu vesile ile tekrar 2016 yılının hemşehrilerimize ve aziz milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.”

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ