latests
Son Dakika

TGC: Yeni yılda basının özgür olduğu bir Türkiye umudu ile

TGC: Yeni yılda basının özgür olduğu bir Türkiye umudu ile

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), üyelerine gönderdiği yeni yıl mesajında basının özgür olduğu bir Türkiye dileklerini iletti.TGC mesajında, "Düşünceyi ifade özgürlüğünün ve haber alma hakkının önündeki engellerin kalktığı, basın özgürlüğünün gerçek anlamda yaşandığı bir Türkiye umudu ile yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz." denildi.tgc,yeni yıl mesaj,türkiye,türkiye gazeteciler cemiyeti

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), üyelerine gönderdiği yeni yıl mesajında basının özgür olduğu bir Türkiye dileklerini iletti.

TGC mesajında, "Düşünceyi ifade özgürlüğünün ve haber alma hakkının önündeki engellerin kalktığı, basın özgürlüğünün gerçek anlamda yaşandığı bir Türkiye umudu ile yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz." denildi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ