latests
Son Dakika

Tatvan’daki okullara 1 günlük kar tatili

Elverişsiz hava şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle Bitlis’in Tatvan ilçesindeki tüm okullar bir gün süreyle tatil edildi. Engelli ve hamile çalışanların ise idari izinli sayılmasına karar verildi. Kar tatiliyle ilgili Tatvan Kaymakamlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, “Yoğun kar yağışının gündelik hayatı olumsuz etkilemesi sebebiyle ilçemizdeki ilk, orta, lise dereceli tüm okullar 1 gün süreyle (31 Aralık Perşembe) tatil edilmesine, ayrıca engelli veya hamile çalışanların ise idari izinli sayılmasına karar verilmiştir” denildi.tatvan

Elverişsiz hava şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle Bitlis’in Tatvan ilçesindeki tüm okullar bir gün süreyle tatil edildi. Engelli ve hamile çalışanların ise idari izinli sayılmasına karar verildi.

Kar tatiliyle ilgili Tatvan Kaymakamlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, “Yoğun kar yağışının gündelik hayatı olumsuz etkilemesi sebebiyle ilçemizdeki ilk, orta, lise dereceli tüm okullar 1 gün süreyle (31 Aralık Perşembe) tatil edilmesine, ayrıca engelli veya hamile çalışanların ise idari izinli sayılmasına karar verilmiştir” denildi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ