latests
Son Dakika

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA- TBMM’de milletvekilleri HDP’li Ertuğrul Kürkcü, AK Partili Fuat Köktaş, CHP’li Selin Sayek Böke, MHP’li Oktay Vural basın açıklaması yapacak. (10.30 - Ankara)EKONOMİ- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Kasım ayı Elektrik Enerjisi Üretim-İletim istatistiklerini açıklayacak.ankara,haber,istanbul,selin sayek,ak,silivri,gençlerbirliği,ertuğrul kürkcü,insan hakları,fuat köktaş,tüik,yılmaz vural,tsyd,oktay vural,politika,tbmm’de,büro emekçileri sendikası,sendikası

POLİTİKA

- TBMM’de milletvekilleri HDP’li Ertuğrul Kürkcü, AK Partili Fuat Köktaş, CHP’li Selin Sayek Böke, MHP’li Oktay Vural basın açıklaması yapacak. (10.30 - Ankara)

EKONOMİ

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Kasım ayı Elektrik Enerjisi Üretim-İletim istatistiklerini açıklayacak. (10.00 - Ankara)

- TÜİK, Kasım ayı Dış Ticaret istatistiklerini açıklayacak. (10.00 - Ankara)

GÜNCEL

- Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) üyeleri, tutuklu gazetecilere destek vermek ve medyaya yönelik baskıya dikkat çekmek amacıyla yeni yıla Silivri Cezaevi önünde girecek. (13.00 - İstanbul)

- Yılbaşı gecesi haber takipleri yapılacak. (Ankara)

- İnsan Hakları Derneği 2015 yılı değerlendirmesi ve özerklik tartışmaları hakkında basın açıklaması yapacak. (11.00 - Ankara)

- Büro Emekçileri Sendikası üyeleri, Adalet Bakanlığı’ndaki görevde yükselme sınavlarına tepki için basın toplantısı yapacak. (11.00 - Ankara)

SPOR

- Teknik Direktör Yılmaz Vural, Gençlerbirliği ile yollarının ayrılması ve gelişmelerle ilgili Levent TSYD Genel Merkezi'nde basın mensuplarının sorularını cevaplayacak. (11.00 - İstanbul)

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ