latests
Son Dakika

Brüksel'de kutlamalarda havai fişek yasaklandı

Her sene yılbaşı gecesinde binlerce vatandaşın havai fişek gösterisini izlemek için akın ettiği Brüksel’in De Brouckère Meydanı'nda bu sene toplu eğlence düzenlenmeyecek. Brüksel'de, Paris saldırıları ile bağlantısı olduğu iddia edilince bir hafta OHAL ilan edilmişti. Tüm hafta okul ve toplu taşıma araçlarının kapalı kalmasının ardından tedbirlerin alınmasıyla birlikte güvenlik seviyesi 4 üzerinden 3’e indirildi.brüksel,havai fişek,yasaklamak,paris

Her sene yılbaşı gecesinde binlerce vatandaşın havai fişek gösterisini izlemek için akın ettiği Brüksel’in De Brouckère Meydanı'nda bu sene toplu eğlence düzenlenmeyecek.

Brüksel'de, Paris saldırıları ile bağlantısı olduğu iddia edilince bir hafta OHAL ilan edilmişti. Tüm hafta okul ve toplu taşıma araçlarının kapalı kalmasının ardından tedbirlerin alınmasıyla birlikte güvenlik seviyesi 4 üzerinden 3’e indirildi. Güvenlik seviyesinin şu an hala 3’te olmasından dolayı yetkililer, havai fişek gösterisini ve şehirdeki konserleri iptal etme kararı aldı. Küçük çaplı konser ve eğlence merkezlerinde ise giriş ve çıkışlarda ciddi güvenlik tedbirleri olacağı da verilen bilgiler arasında.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ