latests
Son Dakika

131 köy için karla mücadele ekibi oluşturuldu

Niğde İl Özel İdaresi köylerin kış şartlarından olumsuz etkilenmemeleri için geniş kapsamlı önlemler aldı. 131 köy için tüm araç ve personelleriyle Karla Mücadele Ekibi oluşturuldu.Ekipler 24 saat esasına göre hizmet verecek.nigde

Niğde İl Özel İdaresi köylerin kış şartlarından olumsuz etkilenmemeleri için geniş kapsamlı önlemler aldı. 131 köy için tüm araç ve personelleriyle Karla Mücadele Ekibi oluşturuldu.

Ekipler 24 saat esasına göre hizmet verecek. Hiçbir köyde hasta, yaşlı mağdur edilmeden istediği anda şehir merkezine ulaşacak. Başta sağlık olmak üzere tüm hizmetlerden yararlanabilecek.

İl Özel İdaresinin 32 araçla hizmet vereceği ‘Karla Mücadele Ekibi’nde 9 grayder, 4 ekskavatör, 2 dozer, 6 binek aracı, 4 kar bıçaklı kamyon, 3 yükleyici, 3 kazıcı ve 1 iş makinelerine yerinde müdahale edebilecek seyyar tamir aracı yer alıyor.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ