latests
Son Dakika

Vali Yılmaz: Kütahya ağır kışa hazır

Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, kış mevsiminin ağır geçme ihtimali göz önünde bulundurularak herhangi bir problem ve aksama yaşanmaması ve vatandaşın kışı rahat bir şekilde geçirmesi için tüm tedbirlerin alındığını açıkladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün kar yağışı uyarıları doğrultusunda Kütahya’da herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirten Vali Yılmaz, vatandaşların güvenli ve huzurlu bir kış geçirmesi adına Kütahya İl Özel İdaresi karla mücadele ekiplerinin hazır olduğunu kaydetti.Açıklamasında kış mevsiminde herhangi bir sorun olmadan özellikle karla mücadelede çalışmalarının tüm kurumlarla işbirliği içerisinde gerçekleştirdiklerini aktaran Vali Yılmaz, “İl Özel İdaremiz görev alanı dışında kalıp ihtiyaç olan yerlere de müdahaleye her zaman hazırdır.kütahya,vali yılmaz,ilçelerde,şerif yılmaz,beko,meteoroloji,kütahya il

Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, kış mevsiminin ağır geçme ihtimali göz önünde bulundurularak herhangi bir problem ve aksama yaşanmaması ve vatandaşın kışı rahat bir şekilde geçirmesi için tüm tedbirlerin alındığını açıkladı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün kar yağışı uyarıları doğrultusunda Kütahya’da herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirten Vali Yılmaz, vatandaşların güvenli ve huzurlu bir kış geçirmesi adına Kütahya İl Özel İdaresi karla mücadele ekiplerinin hazır olduğunu kaydetti.

Açıklamasında kış mevsiminde herhangi bir sorun olmadan özellikle karla mücadelede çalışmalarının tüm kurumlarla işbirliği içerisinde gerçekleştirdiklerini aktaran Vali Yılmaz, “İl Özel İdaremiz görev alanı dışında kalıp ihtiyaç olan yerlere de müdahaleye her zaman hazırdır. Kar yağışıyla beraber karla mücadelede görevlendirilen Kütahya İl Özel İdaresi personelimiz görevlendirildikleri ekiple beraber köy yollarını süratle ulaşıma açmak için karla mücadele eylem planına uygun çalışmalara başlayacaklardır.” ifadelerini kullandı.

Kütahya İl Özel İdaresi kış boyunca 20 adet greyder, 8 adet dozer, 6 adet kar bıçaklı kamyon, 9 adet loader, 28 adet pick-up ile çalışmalarını Kütahya il merkezinde sürdürecek. İlçelerde ise 20 adet beko-loader, 12 adet pikap ile toplamda 120 araç ve 125 personel ile gün boyunca kar temizleme çalışmaları gerçekleştirilecek.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ