latests
Son Dakika

Rusya, 2016’da ortalama petrol fiyatını 40 dolar olarak belirledi

Rusya Maliye Bakanı Anton Siluanov, Rossiya-24 televizyon kanalına verdiği demeçte, bakanlık olarak 2016 yılında varil petrolün ortalama fiyatının 40 dolar olacağını öngördüklerini söyledi.Petrol fiyatındaki her türlü gelişmeye karşı hazırlıklı olmaları gerektiğini ifade eden Bakan Siluanov, “Bütçe değerlendirmesi çerçevesinde gelecek yıl varil petrol fiyatı tahminimiz 40 dolar. 40 dolar olduğunda nasıl hareket edeceğimiz konusunda hemfikiriz, önlemler alındı.rusya,varil petrol,ekonomi,anton siluanov,aleksandr novak,siluanov,anton siluanov,arkadi,bütçe

Rusya Maliye Bakanı Anton Siluanov, Rossiya-24 televizyon kanalına verdiği demeçte, bakanlık olarak 2016 yılında varil petrolün ortalama fiyatının 40 dolar olacağını öngördüklerini söyledi.

Petrol fiyatındaki her türlü gelişmeye karşı hazırlıklı olmaları gerektiğini ifade eden Bakan Siluanov, “Bütçe değerlendirmesi çerçevesinde gelecek yıl varil petrol fiyatı tahminimiz 40 dolar. 40 dolar olduğunda nasıl hareket edeceğimiz konusunda hemfikiriz, önlemler alındı.” şeklinde konuştu.

Daha önce Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadi Dvorkoviç varil petrol fiyatının 20 dolara kadar düşebileceğini, Rus Petrol şirketi Lukoil’in CEO’su Vagit Alekperov varil petrol fiyatının 2016’da 42-47 dolar, Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak ise 60-70 dolar olacağını öngören açıklamalar yapmıştı.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ