latests
Son Dakika

Polis 'Dikkat Dolandırılma' standı açtı

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, "Dikkat Dolandırılma" konulu stant açıldı. Vali Amir Çiçek, "Dikkat Dolandırılma" adlı proje kapsamında Sınırsızlık Parkı'nda açılan standı ziyaret etti. Stantta oturan vatandaşlarla konuşan Vali Çiçek, dağıtılan broşürleri alanların işyerlerine, komşularına ve akrabalarına da vererek haberdar etmelerini istedi.çiçek,vali amir çiçek,muğla

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, "Dikkat Dolandırılma" konulu stant açıldı.

Vali Amir Çiçek, "Dikkat Dolandırılma" adlı proje kapsamında Sınırsızlık Parkı'nda açılan standı ziyaret etti. Stantta oturan vatandaşlarla konuşan Vali Çiçek, dağıtılan broşürleri alanların işyerlerine, komşularına ve akrabalarına da vererek haberdar etmelerini istedi. Dolandırıcılıklarla ilgili olarak vatandaşların bilinçlenmesi durumunda dolandırıcıların amaçlarına ulaşamayacağını sözlerine ekledi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ