latests
Son Dakika

Stajyer sürücü uygulaması başlıyor

Stajyer sürücü uygulaması başlıyor

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ehliyetlerde yapılan son değişiklik ile 1 Ocak 2016’dan itibaren stajyer sürücü uygulamasına geçileceğini belirtti.Bendevi Palandöken konuya ilişkin yazılı açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: “1 Ocak 2016 tarihinden önce sınava girmiş ve sınavı kazandığı için sertifika almış, ehliyet ücretlerini ilgili vergi dairelerine yatırmış olan sürücülerin kazanılmış hakları korunmalıdır. Binlerce insan trafik tescil bürolarının önünde ehliyetlerini almak için kuyrukta bekliyorlar.palandöken,türkiye

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ehliyetlerde yapılan son değişiklik ile 1 Ocak 2016’dan itibaren stajyer sürücü uygulamasına geçileceğini belirtti.

Bendevi Palandöken konuya ilişkin yazılı açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: “1 Ocak 2016 tarihinden önce sınava girmiş ve sınavı kazandığı için sertifika almış, ehliyet ücretlerini ilgili vergi dairelerine yatırmış olan sürücülerin kazanılmış hakları korunmalıdır. Binlerce insan trafik tescil bürolarının önünde ehliyetlerini almak için kuyrukta bekliyorlar. Ancak belirli sayıda kişiye ehliyet verilmesi sebebiyle 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren kazanılmış olan haklar yok kabul edilecek. Bunun uygulanması yanlış. Eğer yetiştirilemiyorsa acilen bu insanlara ek süre verilmeli ve kazanılmış olan haklar korunmalıdır.”

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ