latests
Son Dakika

Su sayaçlarını donmaktan koruyun

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, su sayaçlarının donmaktan korunması gerektiğini duyurdu.Bugünden başlayarak Türkiye’yi etkisi altına alacak soğuk hava dalgası sebebiyle bir duyuru yapan İZSU, açıkta ve korumasız su sayaçlarının, donarak patlama ihtimaline karşı koruma altına alınması gerektiğini bildirdi. Sayaçların talaş, çuval, kilim gibi malzemelerle sarılarak, onun üzerinin de naylonla bağlanması istendi.izmir,izsu

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, su sayaçlarının donmaktan korunması gerektiğini duyurdu.

Bugünden başlayarak Türkiye’yi etkisi altına alacak soğuk hava dalgası sebebiyle bir duyuru yapan İZSU, açıkta ve korumasız su sayaçlarının, donarak patlama ihtimaline karşı koruma altına alınması gerektiğini bildirdi. Sayaçların talaş, çuval, kilim gibi malzemelerle sarılarak, onun üzerinin de naylonla bağlanması istendi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ