latests
Son Dakika

Recep Gürkan: Ağır kışa karşı tedbirimizi aldık

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ağır kış koşullarına karşı gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.Türkiye’nin önemli bir bölümü yeni yıla kar yağışıyla girecek. Yağışın Marmara’nın bir bölümünde de etkili olması bekleniyor.recep gürkan,edirne,ümit,başkan gürkan,gürkan

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ağır kış koşullarına karşı gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

Türkiye’nin önemli bir bölümü yeni yıla kar yağışıyla girecek. Yağışın Marmara’nın bir bölümünde de etkili olması bekleniyor. Geçmiş yıllarda Trakya’dan yurda giriş yaran karın, ilk yağış dalgasında bölgeyi es geçmesi bekleniyor.

Kış hazırlıklarıyla ilgili açıklama yapan Başkan Gürkan, geçen yıldan kalan 300 tona bu yıl bir o kadar daha ilave yaptıklarını söyledi. Kaymaların yaşanmaması için okullara kaya tuzu dağıttıklarını anlatan Gürkan, “Ne kadar ağır bir kış geçireceğimizi bilemiyorum. Bugün İstanbul’a kar bekleniyor ama kuzeyden geleceği için Edirne’ye uğramayacağını söylüyor uzmanlar. Ümit ediyorum ki çok problem yaşamadan bu kışı atlatırız. Fakat biz tedbirimizi almış durumdayız.” dedi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ