latests
Son Dakika

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA- Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni Anayasa, bütçe, reformlar ve içtüzük konularında fikir alışverişinde bulunmak üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek. (13.00 - Ankara)- TBMM’de Dışişleri Komisyonu ile Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyonu toplanacak.ankara,haber,tbmm’de,chp,selin sayek,ak,murat,kemal kılıçdaroğlu,cemal canpolat,mustafa kamalak,süleyman soylu,fuat köktaş,ömer süha aldan,saadet partisi,başbakan ahmet davutoğlu,oktay vural,yiğitalp,istanbul,orhan sarıbal,ayhan bilgen,veysel eroğlu,ertuğrul kürkçü

POLİTİKA

- Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni Anayasa, bütçe, reformlar ve içtüzük konularında fikir alışverişinde bulunmak üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek. (13.00 - Ankara)

- TBMM’de Dışişleri Komisyonu ile Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyonu toplanacak.
(11.00 - Ankara)

- TBMM’de milletvekilleri; CHP’li Selin Sayek Böke, HDP’li Ayhan Bilgen, CHP’li Ömer Süha Aldan, HDP’li Ertuğrul Kürkçü, AK Partili Fuat Köktaş, MHP’li Oktay Vural, CHP’li Orhan Sarıbal, HDP’li Sibel Yiğitalp, basın toplantısı düzenleyecek. (10.30 - Ankara)

- Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, genel merkezde basın toplantısı düzenleyecek. (11.00 - Ankara)

GÜNCEL

- CHP İstanbul İl Başkanlığı’na seçilen Cemal Canpolat, görevi Murat Karayalçın’dan devralacak. (11.00 - İstanbul)

- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, HAK-İŞ genel merkezini ziyaret edecek. (10.00 - Ankara)

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, meteorolojik tahmin, hava durumu, yağışlar ve barajlardaki doluluk oranları hakkında basın toplantısı düzenleyecek. (11.30 - Ankara)

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ