latests
Son Dakika

İtalyan Büyükelçiliği rezidansı soyuldu

İtalya’nın Moldova Büyükelçisi Ernico Nunziata'nın Kişinev'deki rezidansından bir miktar para ile Alfa Romeo aracın çalındığı açıklandı. Polis kaynaklarına göre, Pazar günü sabaha karşı kimsenin bulunmadığı rezidansın camını kırarak içeri giren hırsız ya da hırsızlar, altın takılar ile birlikte 10 bin Euro para ve Alfa Romeo otomobili çaldı.Kişinev Polisi Basın Sözcüsü Natali Stati olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığını, güvenlik kameraları tarafından görüntüsü kaydedilen hırsızın kimliğinin belirlenmesi için çalışmaların sürdüğünü belirtti.moldova,italya,büyükelçisi,soyuldu,italyan,italyan büyükelçiliği,kişinev

İtalya’nın Moldova Büyükelçisi Ernico Nunziata'nın Kişinev'deki rezidansından bir miktar para ile Alfa Romeo aracın çalındığı açıklandı.

Polis kaynaklarına göre, Pazar günü sabaha karşı kimsenin bulunmadığı rezidansın camını kırarak içeri giren hırsız ya da hırsızlar, altın takılar ile birlikte 10 bin Euro para ve Alfa Romeo otomobili çaldı.

Kişinev Polisi Basın Sözcüsü Natali Stati olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığını, güvenlik kameraları tarafından görüntüsü kaydedilen hırsızın kimliğinin belirlenmesi için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Sözcü Stati, normalde tüm elçilik rezidanslarının korunduğunu fakat İtalyan elçinin rezidansında neden bir koruma olmadığını bilmediğini söyledi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ