latests
Son Dakika

Güven ve Çapan cezaevinden tahliye edildi

Güven ve Çapan cezaevinden tahliye edildi

Nokta Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Cevheri Güven ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Murat Çapan, tutuklu bulundukları Silivri Cezaevi’nden tahliye edildi. Güven ve Çapan, cezaevi önünde kendilerini bekleyen yakınlarına sarılarak hasret giderdi. Nokta Dergisi'nin 24.çapan,murat çapan,silivri,güven,türkiye cumhuriyeti

Nokta Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Cevheri Güven ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Murat Çapan, tutuklu bulundukları Silivri Cezaevi’nden tahliye edildi. Güven ve Çapan, cezaevi önünde kendilerini bekleyen yakınlarına sarılarak hasret giderdi.

Nokta Dergisi'nin 24. sayısı kapağı nedeniyle, ‘Türkiye Cumhuriyeti hükümetine karşı silahlı bir isyana tahrik’ suçundan tutuklu yargılanan, derginin Genel Yayın Yönetmeni Cevheri Güven ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Murat Çapan, ilk celsede tahliye edildi. Tahliye kararının ardından Güven ve Çapan akşam saatlerinde Silivri Cezaevi’nden çıktı. Her iki gazeteciyi de arkadaşları ve yakınları karşıladı.


Güven ve Çapan cezaevinden tahliye edildi guven-ve-capan-cezaevinden-tahliye-edildi thumbnail text
Sitene Ekle
x
Sitene Ekle
Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ