latests
Son Dakika

Borsa'da gün sonunda sektörel endekslerin performansı

Borsa İstanbul (BIST)’da sektörel endekslerin önceki (dünkü gün sonu) kapanış, bugün sonundaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri ile değişim oranları şöyle:<table border=1 cellspacing=3 cellpadding=3><tr><td><b>Endeks Kodu</b></td><td><b>Endeks Adı</b></td><td><b>Önceki Kapanış</b></td><td><b>En Düşük</b></td><td><b>En Yüksek</b></td><td><b>Kapanış</b></td><td><b>Değişim Oranı(Yüzde)</b></td></tr></table><table border=1 cellspacing=3 cellpadding=3><tr><td>XU100</td><td>BIST BILESIK (ENDEKS)</td><td>74243,17</td><td>73692,94</td><td>74527,68</td><td>73912,61</td><td>-0,45</td></tr><tr><td>XHOLD</td><td>BIST HOLDING VE YATIRIM (ENDEKS)</td><td>60297,74</td><td>59573,42</td><td>60827,87</td><td>60344,38</td><td>0,08</td></tr><tr><td>XILTM</td><td>BIST ILETISIM (ENDEKS)</td><td>26133,76</td><td>25974,40</td><td>26624,22</td><td>26410,86</td><td>1,06</td></tr><tr><td>XKAGT</td><td>BIST ORMAN, KAGIT, BASIM (ENDEKS)</td><td>40633,34</td><td>39802,61</td><td>40961,44</td><td>39802,61</td><td>-2,04</td></tr><tr><td>XKMYA</td><td>BIST KIMYA,PETROL,PLASTIK (ENDEKS)</td><td>67156,58</td><td>66204,44</td><td>67251,26</td><td>66437,34</td><td>-1,07</td></tr><tr><td>XMANA</td><td>BIST METAL ANA (ENDEKS)</td><td>87620,62</td><td>86569,77</td><td>88031,97</td><td>87402,36</td><td>-0,25</td></tr><tr><td>XMESY</td><td>BIST METAL ESYA, MAKINA (ENDEKS)</td><td>108252,02</td><td>106768,44</td><td>108689,71</td><td>106849,40</td><td>-1,3</td></tr><tr><td>XSGRT</td><td>BIST SIGORTA (ENDEKS)</td><td>183628,17</td><td>183749,12</td><td>186240,67</td><td>186167,12</td><td>1,38</td></tr><tr><td>XTAST</td><td>BIST TAS, TOPRAK (ENDEKS)</td><td>65589,25</td><td>65082,61</td><td>65737,80</td><td>65082,61</td><td>-0,77</td></tr><tr><td>XTCRT</td><td>BIST TICARET (ENDEKS)</td><td>145661,97</td><td>144202,54</td><td>146229,16</td><td>145430,69</td><td>-0,16</td></tr><tr><td>XTEKS</td><td>BIST TEKSTIL, DERI (ENDEKS)</td><td>14124,45</td><td>14018,62</td><td>14196,91</td><td>14080,68</td><td>-0,31</td></tr><tr><td>XTRZM</td><td>BIST TURIZM (ENDEKS)</td><td>5989,08</td><td>5902,31</td><td>6031,29</td><td>5935,19</td><td>-0,9</td></tr><tr><td>XU030</td><td>BIST ULUSAL-30 (ENDEKS)</td><td>90785,31</td><td>89979,59</td><td>91096,32</td><td>90360,97</td><td>-0,47</td></tr><tr><td>XU050</td><td>BIST ULUSAL-50 (ENDEKS)</td><td>70700,30</td><td>70166,83</td><td>70976,20</td><td>70390,69</td><td>-0,44</td></tr><tr><td>XUHIZ</td><td>BIST ULUSAL-HIZMETLER (ENDEKS)</td><td>53560,02</td><td>53220,94</td><td>53937,85</td><td>53593,00</td><td>0,06</td></tr><tr><td>XULAS</td><td>BIST ULASTIRMA (ENDEKS)</td><td>78642,53</td><td>78095,67</td><td>79255,31</td><td>78232,97</td><td>-0,52</td></tr><tr><td>XUMAL</td><td>BIST ULUSAL-MALI (ENDEKS)</td><td>97130,03</td><td>96580,60</td><td>97680,03</td><td>96955,95</td><td>-0,18</td></tr><tr><td>XUSIN</td><td>BIST SINAI (ENDEKS)</td><td>75486,91</td><td>74667,00</td><td>75852,73</td><td>74670,47</td><td>-1,08</td></tr><tr><td>XUTEK</td><td>BIST ULUSAL-TEKNOLOJI (ENDEKS)</td><td>53990,90</td><td>53741,08</td><td>54272,83</td><td>53796,49</td><td>-0,36</td></tr><tr><td>XUTUM</td><td>BIST ULUSAL-TUM (ENDEKS)</td><td>75418,63</td><td>74916,00</td><td>75700,04</td><td>75119,50</td><td>-0,4</td></tr><tr><td>XYORT</td><td>BIST YATIRIM ORT. (ENDEKS)</td><td>21266,38</td><td>21019,69</td><td>21338,47</td><td>21058,07</td><td>-0,98</td></tr><tr><td>XBANK</td><td>BIST BANKA (ENDEKS)</td><td>124761,17</td><td>124092,77</td><td>125403,04</td><td>124289,25</td><td>-0,38</td></tr><tr><td>XBLSM</td><td>BIST BILISIM (ENDEKS)</td><td>20736,97</td><td>20547,13</td><td>20775,44</td><td>20551,83</td><td>-0,89</td></tr><tr><td>XELKT</td><td>BIST ELEKTRIK (ENDEKS)</td><td>2619,40</td><td>2597,21</td><td>2657,88</td><td>2623,60</td><td>0,16</td></tr><tr><td>XFINK</td><td>BIST FIN. KIR.istanbul

Borsa İstanbul (BIST)’da sektörel endekslerin önceki (dünkü gün sonu) kapanış, bugün sonundaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri ile değişim oranları şöyle:

Endeks KoduEndeks AdıÖnceki KapanışEn DüşükEn YüksekKapanışDeğişim Oranı(Yüzde)

XU100BIST BILESIK (ENDEKS)74243,1773692,9474527,6873912,61-0,45
XHOLDBIST HOLDING VE YATIRIM (ENDEKS)60297,7459573,4260827,8760344,380,08
XILTMBIST ILETISIM (ENDEKS)26133,7625974,4026624,2226410,861,06
XKAGTBIST ORMAN, KAGIT, BASIM (ENDEKS)40633,3439802,6140961,4439802,61-2,04
XKMYABIST KIMYA,PETROL,PLASTIK (ENDEKS)67156,5866204,4467251,2666437,34-1,07
XMANABIST METAL ANA (ENDEKS)87620,6286569,7788031,9787402,36-0,25
XMESYBIST METAL ESYA, MAKINA (ENDEKS)108252,02106768,44108689,71106849,40-1,3
XSGRTBIST SIGORTA (ENDEKS)183628,17183749,12186240,67186167,121,38
XTASTBIST TAS, TOPRAK (ENDEKS)65589,2565082,6165737,8065082,61-0,77
XTCRTBIST TICARET (ENDEKS)145661,97144202,54146229,16145430,69-0,16
XTEKSBIST TEKSTIL, DERI (ENDEKS)14124,4514018,6214196,9114080,68-0,31
XTRZMBIST TURIZM (ENDEKS)5989,085902,316031,295935,19-0,9
XU030BIST ULUSAL-30 (ENDEKS)90785,3189979,5991096,3290360,97-0,47
XU050BIST ULUSAL-50 (ENDEKS)70700,3070166,8370976,2070390,69-0,44
XUHIZBIST ULUSAL-HIZMETLER (ENDEKS)53560,0253220,9453937,8553593,000,06
XULASBIST ULASTIRMA (ENDEKS)78642,5378095,6779255,3178232,97-0,52
XUMALBIST ULUSAL-MALI (ENDEKS)97130,0396580,6097680,0396955,95-0,18
XUSINBIST SINAI (ENDEKS)75486,9174667,0075852,7374670,47-1,08
XUTEKBIST ULUSAL-TEKNOLOJI (ENDEKS)53990,9053741,0854272,8353796,49-0,36
XUTUMBIST ULUSAL-TUM (ENDEKS)75418,6374916,0075700,0475119,50-0,4
XYORTBIST YATIRIM ORT. (ENDEKS)21266,3821019,6921338,4721058,07-0,98
XBANKBIST BANKA (ENDEKS)124761,17124092,77125403,04124289,25-0,38
XBLSMBIST BILISIM (ENDEKS)20736,9720547,1320775,4420551,83-0,89
XELKTBIST ELEKTRIK (ENDEKS)2619,402597,212657,882623,600,16
XFINKBIST FIN. KIR., FAKTORING (ENDEKS)18540,1118540,1119049,1618837,211,6
XGIDABIST GIDA, ICECEK (ENDEKS)115777,43114996,80117598,42115027,40-0,65
XGMYOBIST GAYRIMENKUL Y.O. (ENDEKS)38168,8537841,0338361,7638156,48-0,03

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ