latests
Son Dakika

Çameli'nde yağmur duasına çıkıldı

Denizli'nin Çameli ilçesi Gökçeyaka Mahallesi'nde yağmur duası edildi. Vatandaşlar, çevre mahallelilerin de katılımıyla kurak geçen mevsim dolayısıyla yağmur duasına çıktı. Namazdan sonra edilen duada ellerini açarak "amin" dediler.selek

Denizli'nin Çameli ilçesi Gökçeyaka Mahallesi'nde yağmur duası edildi. Vatandaşlar, çevre mahallelilerin de katılımıyla kurak geçen mevsim dolayısıyla yağmur duasına çıktı. Namazdan sonra edilen duada ellerini açarak "amin" dediler. Duadan sonra yemek ikram edildi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Gökçeyaka Mahallesi Muhtarı Mustafa Selek, "Bugün yaptığımız dualarımız çiftçimizin tarlalarından bol ürün alması, topraklarımızın bereketinin artması, yüzünün gülmesi ve hem de Rabbimiz'den yağmur yağdırması için ellerimizi açarak dua ettik." dedi.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ