latests
Son Dakika

36 e-kardeş okuldan biri oldu

Marmara Adalar Merkez Orta Okulu, 'Sihirli Dokunuşlar için Beyaz Güvercin' adlı projede ulusal düzeyde 36 e-kardeş okuldan birisi oldu.Proje, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Tuğba Tuncer rehberliğinde yürütülüyor. Bu proje ile Marmara Adalar Merkez Orta Okulu öğrencileri diğer illerdeki yaşıtlarının kültürlerini tanıma fırsatı buldu.marmara adalar merkez,okulu,tuğba

Marmara Adalar Merkez Orta Okulu, 'Sihirli Dokunuşlar için Beyaz Güvercin' adlı projede ulusal düzeyde 36 e-kardeş okuldan birisi oldu.

Proje, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Tuğba Tuncer rehberliğinde yürütülüyor. Bu proje ile Marmara Adalar Merkez Orta Okulu öğrencileri diğer illerdeki yaşıtlarının kültürlerini tanıma fırsatı buldu.

Öğrenciler bunun yanı sıra bilişim teknolojilerini diğer derslerle entegre kullanıp eş zamanlı ulusal etkinliklerde de yer aldı.

Tümü

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Cihan Haber Ajansı ve Reklamcılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.
BIST
*Borsa verileri hafta içi hergün saat 18.00 de yenilenmektedir.
İmsak Güneş Öğle
İkindi Akşam Yatsı
| Şehir Seç
DÜNYA NAMAZ VAKİTLERİ